Krásný den :) vítejte u nás....

WOWMINI - kdo jsme a co je naše vize :)

Vítejte na stránkách WOWMINI, našeho malého kousku ráje pro maminky, tatínky, babičky, tety a pro všechny, kterým záleží na tom, co oblékají své nejmilejší ratolesti! Jsem maminka dvou úžasných holčiček Nikolky a Valinky a ráda Vám představím náš příběh.

Byl rok 2021 a já jsem se v průběhu mateřské dostala do bodu, kdy jsem si uvědomila, že se už nechci vracet do korporátu. Můj sen byl začít podnikat a dělat něco, co mě naplňuje. Manžel mě společně s mými rodiči v tomto velmi podpořili a tak vznikla myšlenka WOWMINI - spojení mé vášně pro dětskou módu a lásky ke svým dcerám.

Ráda oblékám svoje holčičky do kvalitního oblečení, ale přiznám se, že mne často mrzelo, jak je některé značkové oblečení nedostupné pro širší veřejnost. Pohrávala jsem si s myšlenkou najít způsob, jak to změnit - jak zpřístupnit stylové a kvalitní oblečení i těm rodinám, které si to nemohou dovolit.

Naše ideální zákaznice jsou rodiče, maminky a babičky, které hledají kvalitní oblečení pro své nejbližší, ale zároveň dbají na rozpočet. Věřím, že každý si zaslouží nosit hezké a pohodlné oblečení bez ohledu na svůj finanční status.

Co nás dělá unikátními a proč byste si měli vybrat právě nás? Jsme rodinná firma se srdcem pro módu, děti a spokojenost zákazníků. Snažíme se nabízet široký sortiment značkového oblečení za dostupné ceny. Vím, že zejména třeba novinky jsou poměrně nákladné a ne vždy dostupné pro každého, ale pravidelné akce, slevy a výprodeje by tento nedostatek měli vyrovnat. Mým cílem je udělat z online nákupu radostný rituál plný barev, vzorů a stylu. 

Navíc se snažím pečlivě vybírat dodavatele a dbám na to, aby produkty byly udržitelné a šetrné k životnímu prostředí. To vše ve spojení s přátelským a osobním přístupem ke každému zákazníkovi. 

Takže pokud i Vy chcete dopřát svým dětem stylové oblečení bez ústupků od kvality či designu, jste tu správně! Přidejte se k naší rodině spokojených zákazníků a objevte svět módy, který je dostupný pro všechny. Těšíme se na Vás!

S láskou,

Vaše Denisa a holčičky z wowmini :)