VELKÝ LETNÍ VÝPRODEJ PRÁVĚ TEĎ :))

WOWMINI - kdo jsme

WOWMINI

Vítejte ve světě WOWMINI 🌟 v mém malém ráji pro všechny super maminky, úžasné tatínky, milující babičky, skvělé tety a strýce a pro všechny ostatní, kteří mají rádi módu. 

Prodávám kvalitní dětské oblečení pro děti od narození do 18 let.

Jsem Denisa z wowmini...

...manželka úžasného muže a maminka dvou holčiček. Pamatujete si rok 2021? Pro mě to byl rok, kdy jsem si na mateřské dovolené chtěla splnit sen - začít podnikat a dělat něco, co mě opravdu baví. Moje rodina 🧡 mě v tom úžasně podpořila a tak vzniklo WOWMINI. 

Co dělá WOWMINI jedinečným? Každý produkt pečlivě vybírám s ohledem na jeho kvalitu, styl i udržitelnost. Snažím se, aby všechny outfity byly pohodlné, praktické a aby dlouho vydržely. Snažím se všechny produkty detailně fotit, abych Vám dokázala co nejvíce přiblížit samotný produkt tak, jak ho vidíte v kamenném obchodě. Dbám na to, aby naši zákazníci byli maximálně spokojení. Snažím se vybírat pro všechny dětské věkové kategorie.🌈 Dělám pravidelné akce, slevy a výprodeje, abyste vždy našli něco extra! 

Můj sen? Udělat z online nákupu veselý rituál, kde každý najde svůj styl plný barev a vzorů. A samozřejmě, pečlivě vybírám naše dodavatele, abychom byli šetrní k naší planetě a nabízeli i udržitelnou módu. 🌍💚 Přála bych si, abyste se na všechny novinky a outfity těšili stejně jako já. 

Pokud tedy chcete pro své děti jen to nejlepší a zároveň se nevzdávat kvality a stylovosti, jste na správném místě! Připojte se k ostatním spokojeným zákazníkům a objevte se mnou svět dětské módy. Těším se na vás!

S láskou a úsměvem, 😊

Vaše Denisa z WOWMINI 🌈